Güvenlik ve IP kameraları, Hybrid Kayıt cihazları, Kablosuz ve Fiber optik çözümler

Mobil Takip  |
 info@xbullwark.net

Kayıt Cihazları 

DETAYLAR

Bullwark Premium Serisi IP CCTV Çözümleri, Starlight teknolojisi, akıllı videoanaliz özellikleri, yüksek çözünürlük, H.265 sıkıştırma formatı ve yüksek kapasitelimodelleri ile Premium bir sistemden isteyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Premium Projeleriniz için Fark YaratanDetaylar

-2MP / 3MP / 4MP / 5MP ÇözünürlükDünyanın en iyi görüntü sensörüSONY Exmor CMOS ve gerçekmegapiksel lensi ile en keskingörüntüleri, en gerçek renkleri veen doğru kontrastı yakalayın.

-Kameralar üzerinde dahili olarakbuluna PoE desteği ile herhangi birgüç kaynağına ihtiyaç duymadan, PoEdestekli switch veya NVR cihazınızüzerinden güç beslemesi yapabilirsiniz.

-Geniş Dinamik Aralık (TrueWDR 120db),Çift Yönlü Ses, Gizli Maskeleme (PM),Özel Bölge Tanımlama(ROI), OtomatikBeyaz Dengesi(AWB) ve bir çok özellikile fark yaratan performans ile tanışın.

-Üstün Görüntüleme Kalitesi En İyi Gece GörüşOnvif StandartıYeni Sıkıştırma TeknolojisiArray LED yapısı ve geceşartlarında bile kusursuz renkli birgörüntü sunan Starlight teknolojisiile düşük ışık şartlarında en iyigece görüşü sağlar.Bullwark, geliştirdiği teknoloji veyazılımlarla Onvif full memberüyesidir.