Güvenlik ve IP kameraları, Hybrid Kayıt cihazları, Kablosuz ve Fiber optik çözümler

Mobil Takip  |
 info@xbullwark.net

Mobil Takip Sistemleri 

DETAYLAR

Araç Takip Sistemi

Araçlarınızla ilgili gerçek zamanlıveya geçmişe dönük olarak; hız,rota, hareket, duruş gibi onlarcaraporu almanız artık mümkün. GPSuydularından almış olduğu konum,hız, yükseklik gibi bilgileri GSMhatları üzerinden Bullwark merkezsunucularına iletir ve kayıt altına alır.Kullanıcı önceden belirlenmiş özelşifre ile ister web sitesi üzerinden,isterse de mobil cihazlar üzerindenaraçların konumlarını görebilir,raporlarını alabilir veya komutgönderebilir.

Çocuk Takip Saati

Sevdiklerinizin kaybolmasındanendişe etmenize gerek kalmadı.Üstelik ihtiyaç halinde, takip cihazınıkullanmakta olan kişi, doğrudan aramabutonuna basarak sizinle karşılıklı sesliiletişim kurabilir veya panik butonuile acil durum sinyali gönderebilir.Tüm bunları akıllı telefonunuz veyatabletiniz ile takip etme imkânına dasahipsiniz. 

Kişi Takip Cihazı 

Takip cihazını kullanmakta olan kişi,doğrudan arama butonuna basaraksizinle karşılıklı sesli iletişim kurabilirveya panik butonu ile acil durumsinyali gönderebilir. Tüm bunları akıllıtelefonunuz veya tabletiniz ile takipetme imkânına da sahipsiniz. 

Evcil Hayvan Takip Cihazı 


Hayvan dostlarınızınkaybolmasından endişe etmenizeartık gerek kalmadı. Gözünüzgibi baktığınız evcil hayvanlarınızıtakip etmek için yalnız bir akıllıtelefon veya tablet yeterli.