Güvenlik ve IP kameraları, Hybrid Kayıt cihazları, Kablosuz ve Fiber optik çözümler

Mobil Takip  |
 info@xbullwark.net

Geçiş Kontrol Sistemleri 

DETAYLAR

-Yüz Tanıma Sistemleri 
Büyük ilgi uyandıran geleceğin teknolojisi yüz tanıma sistemleri, ihtiyaç duyulan güvenlik hissini daha üst noktaya taşır. Bullwark Yüz Tanıma Sistemleri, 3 boyutlu algoritma ve yüksek kapasiteli işlemci sayesinde, bir saniyeden daha kısa bir sürede yüz tanıma işlemini gerçekleştirir

-Parmak İzi Tanıma Sistemler 
Geçiş Kontrol Sistemlerinin olmazsa olmazları haline gelen Parmak izi sistemleri pratik, hızlı ve güvenilir bir çözümdür. Bullwark Parmak İzi Tanıma Sistemleri içerisinde bulunan LESensör sayesinde, gün ışığı, toz veya kirden etkilenmeden her ortamda rahatlıkla ve uzun yıllar boyunca çalışır. Ayrıca sahte parmak izini tespit edebilir.

-Panel Tipi Kartlı Geçiş Sistemleri 
Sahip olduğu tüm panel ve donanımları TürkMühendisler tarafından geliştirilen, Bullwark AccessKontrol Sistemleri birçok uygulama alanına sahiptir.1 Milyon kullanıcı tanımı imkanı, 1 Milyon geçişkapasitesi ile beklediğinizden öte bir performansasahiptir ve her türden projeniz için size en uygunçözümü sunar.

-Bağımsız Terminaller
Bullwark Geçiş Kontrol Sistemleri BağımsızOkuyucu Terminalleri, herhangi bir panelbağlantısı olmadan kapı, turnike, bariyergibi farklı ekipmanı tetikleyerek açabilir.Yüz tanıma, parmak izi, Proximity kartveya şifre ile geçiş imkanı sağlayan farklımodelleri ile istenen lokasyonda güvenliğiüst düzeye çıkartır.

-Çıkış Butonları ve Kilitler
Dokunmatik, temassız seçeneklerine vesıva altı, sıva üstü farklı dekoratif modelleresahip çıkış butonlarını, farklı kapı tiplerineuygun kilit çeşitlerini kullanarak geçişkontrol sisteminizi Bullwark aksesuarları iletamamlayın.

-Turnike ve Bariyerler 
Geçiş kontrol sistemlerinin bina içi ve bina dışıkontrol öğeleri olan turnikeleri ve bariyerleri, herölçekteki projelerinizin ihtiyaçlarını en doğru şekildekarşılayabilecek geniş ürün portföyümüz arasındanseçin.